Testování a Archiv

Testování a Archiv

Základy práce s PC

Na tomto místě najdete kurzy jak pro úplné začátečníky tak i pro uživatele, kteří potřebují rychle a správně začít pracovat v prostředí nových verzí operačních systémů firmy Microsoft. Zajímavý je také kurz pro osvojení práce s tabletem - tento kurz umíme přizpůsobit pro různé operační syszémy (Android, iOS, Windows).

Excel - archiv

Problematika MS Excelu je velmi žádaná a proto jsme ji vyčlenili do zvláštní sekce. Základní vzdělávací kostru tvoří 4 kurzy pro různé výchozí úrovně znalostí: Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí a experti. Dále zde najdete kurzy zaměřené na určitou specializaci - makra, databázové a kontingenční tabulky.

Word - archiv

Aplikaci MS Word školíme ve třech úrovních: začátečník, mírně pokročilý (pro zvládnutí běžmé kancelářské práce) a pokročilý (pro práci s rozsáhlými dokumenty). Navíc poskytujeme také školení zaměřená na využití hromadné korespondence a zásady úpravy písemností dle ČSN 01 6910.

Windows Server 2012

Trojice kurzů MOC 20410, 20411 a 20412 uceleně pokrývá problematiku implementace, správy, údržby a zajišťování služeb a infrastruktury v prostředí systému Windows Server 2012 včetně R2. Znalosti nabyté v uvedených kurzech můžete prokázat také složením příslušných certifikačních zkoušek, po jejichž úspěšném absolvování dosáhnete na titul Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA). Pro velmi zkušené certifikované specialisty je pak určen kurz MOC 20417, který souhrnně pokrývá totéž co zmíněné tři kurzy.

Windows Desktop

Oficiální kurzy společnosti Microsoft (MOC) vhodné zejména pro techniky, pracovníky helpdesku a správce, kteří budou nasazovat nebo udržovat pracovní stanice s Microsoft Windows

Azure a Office 365

Exchange Server

Oficiální kurzy společnosti Microsoft (MOC) pro správce poštovního systému Microsoft Exchange Server.

SharePoint

Řada oficiálních kurzů společnosti Microsoft (MOC) pro nasazení, správu a přizpůsobení SharePoint Serveru. Doporučujeme také pro správce verze SharePoint Foundation.

System Center

Oficiální kurzy společnosti Microsoft (MOC), které představují nástoje pro správu podnikové sítě z rodiny System Center.

ITIL v přípravě

Kurzy zaměřené na praktiky v řízení ICT služeb, které jsou zahrnuty do knihovny IT Infrastructure Library (ITIL). Kurzy jsou zaměřeny převážně na získání certifikace ITIL.

Archiv MOC

Zde jsou uvedeny starší kurzy, které již aktivně nenabízíme. Některé z nich je možné uspořádat jako uzavřené kurzy na vyžádání.

Interaktivní tabule

Kurzy určené pro pedagogické pracovníky, které se zaměřují na práci s prostředky interaktivní počítačové učebny. Jde především o využití interaktivní tabule, avšak lektoři jsou připraveni demonstrovat také práci s interaktivním dataprojektorem, nebo s visualizérem.

Office a el. komunikace

V této části jsou zařazena školení Microsoft Office (Word, Excel, Outlook nebo PowerPoint) včetně přechodového školení jak rychle přejít na novější verze MS Office. Kurzy zaměřené na elektronickou komunikaci se vedle Outlooku zabývají také Facebookem, IP telefonií, distribucí dokumentů na internetu či intranetu a problematikou datových schránek.

Tvorba DUM

Znalosti možností tvorby Digitálních učebních materiálů (DUM) jsou nezbytným předpokladem pro práci moderního učitele. Kurzy se zaměřují na tvorbu DUM softwarovými prostředky pro interaktivní tabule, MS Office a dalšími multimediálními a grafickými programy.

Ostatní pro pedagogy

V části Ostatní jsou zařazeny převážně kurzy spíše pro ICT správce – Windows 7, Obsluha sítě s Windows 2008, nebo jak navrhnout web školy pomocí dostupných redakčních systémů. Na druhou stranu jsme zde umístili také kurz pro začínající uživatele s PC.

Angličtina

Kurzy anglického jazyka probíhají pouze v Ostravě a to v ročních cyklech.

Uživatel PC

Kurz vhodný pro začínající uživatele počítače.

ICT profesionál večerní

Večerní kurzy jsou určeny zájemcům, kteří se chtějí dlouhodobě a cílevědomě vzdělávat v oblasti informačních a komunikačních technologií a jejichž cílem je stát se opravdovým počítačovým profesionálem. Svým rozsahem a časovým průběhem vám večerní kurzy umožní nejen získání potřebných znalostí, ale poskytují také dostatek prostoru pro dlouhodobé zkoušení v praxi a průběžnou konzultaci vzniklých problémů.

Navision

Školení Microsoft Business Solutions Navision jsou určena pro partnery Microsoft Business Solutions. V nabídce najdete jak školení pro konzultanty tak také pro vývojáře. Jednotlivé pokročilé kurzy jsou prováděny lektory s praktickými zkušenostmi.

Axapta

V nabídce našich kurzů najdete školení Microsoft Business Solutions Axapta zaměřená na aplikační i vývojářskou oblast.
Tabulka je v mobilním režimu a lze posouvat doleva a doprava
KódNázev kurzu
AutoCont stránky používají cookies. Pokračováním dále souhlasíte s použitím cookies.