Pro pedagogy

Pro pedagogy

Interaktivní tabule

Kurzy určené pro pedagogické pracovníky, které se zaměřují na práci s prostředky interaktivní počítačové učebny. Jde především o využití interaktivní tabule, avšak lektoři jsou připraveni demonstrovat také práci s interaktivním dataprojektorem, nebo s visualizérem.

Office a el. komunikace

V této části jsou zařazena školení Microsoft Office (Word, Excel, Outlook nebo PowerPoint) včetně přechodového školení jak rychle přejít na novější verze MS Office. Kurzy zaměřené na elektronickou komunikaci se vedle Outlooku zabývají také Facebookem, IP telefonií, distribucí dokumentů na internetu či intranetu a problematikou datových schránek.

Tvorba DUM

Znalosti možností tvorby Digitálních učebních materiálů (DUM) jsou nezbytným předpokladem pro práci moderního učitele. Kurzy se zaměřují na tvorbu DUM softwarovými prostředky pro interaktivní tabule, MS Office a dalšími multimediálními a grafickými programy.

Ostatní

V části Ostatní jsou zařazeny převážně kurzy spíše pro ICT správce – Windows 7, Obsluha sítě s Windows 2008, nebo jak navrhnout web školy pomocí dostupných redakčních systémů. Na druhou stranu jsme zde umístili také kurz pro začínající uživatele s PC.
AutoCont stránky používají cookies. Pokračováním dále souhlasíte s použitím cookies.