Školení

Školení

Active Directory

Chcete prohloubit své znalosti a získat rozšířené zkušenosti při práci s Active Directory? Tak právě vám je určen kurz MOC 20742 – Windows Server 2016 – Active Directory, který se uskuteční v Ostravě v garantovaném termínu 8. 10. – 12. 10. 2018. Kromě Active Directory Domain Services a praktického využití možností Group Policy se kurz zabývá také nasazením dalších rolí Active Directory jako Active Directory Federation Services (AD FS), Active Directory Certificate Services (AD CS) a AD Rights Management Services (AD RMS).

 

Datum změny: 05.06.2018
Díky silné odborné základně a vysoké profesionalitě naší společnosti jsme schopni zajistit širokou škálu školení a konzultací pro ICT profesionály, pro běžné uživatele či specifické uživatelské aplikace.

Pod odkazem Pro uživatele najdete zejména školení kancelářských aplikací, MS Projectu, dále CAD systémy či školení aplikací pro zpracování grafiky.

Pod odkazem Pro specialisty pak najdou své odborné kurzy IT profesionálové: Pracovníci technické podpory, správci sítí, IT manažeři, návrháři počítačových sítí, programátoři, vývojáři a další příbuzné profese.

Součástí vzdělávání mohou být i analýzy znalostí a doporučení vhodných kurzů. Pokud si nevyberete z nabídky na webu, nevadí. Jsme zvyklí připravit vzdělávací aktivity podle individuálních požadavků a představ zákazníka.

Dokument
Nejsou dostupné žádné dokumenty
AutoCont stránky používají cookies. Pokračováním dále souhlasíte s použitím cookies.