Školení

Školení

Windows Server - zabezpečení

Zabezpečení IT infrastruktury je téma, které dnes řeší každá organizace. Jak zmírnit hrozby škodlivého softwaru, jak zabezpečit virtualizační platformu a jak používat moderní nástroje, které jsou potřebné ke zvýšení bezpečnosti sítě na platformě Windows? Tyto a další otázky zodpoví náš kurz MOC 20744 – Windows Server 2016 – zabezpečení, který proběhne v garantovaném termínu 25. - 29. 6. 2018 v Ostravě.

Datum změny: 17.04.2018
Díky silné odborné základně a vysoké profesionalitě naší společnosti jsme schopni zajistit širokou škálu školení a konzultací pro ICT profesionály, pro běžné uživatele či specifické uživatelské aplikace.

Pod odkazem Pro uživatele najdete zejména školení kancelářských aplikací, MS Projectu, dále CAD systémy či školení aplikací pro zpracování grafiky.

Pod odkazem Pro specialisty pak najdou své odborné kurzy IT profesionálové: Pracovníci technické podpory, správci sítí, IT manažeři, návrháři počítačových sítí, programátoři, vývojáři a další příbuzné profese.

Součástí vzdělávání mohou být i analýzy znalostí a doporučení vhodných kurzů. Pokud si nevyberete z nabídky na webu, nevadí. Jsme zvyklí připravit vzdělávací aktivity podle individuálních požadavků a představ zákazníka.

Dokument
Nejsou dostupné žádné dokumenty
AutoCont stránky používají cookies. Pokračováním dále souhlasíte s použitím cookies.