Školení

Školení

Díky silné odborné základně a vysoké profesionalitě naší společnosti jsme schopni zajistit širokou škálu školení a konzultací pro ICT profesionály i pro běžné uživatele.

Standardní nabídku školení lze procházet třemi základními způsoby:

Pod odkazem Dle výrobce produktu naleznete školení rozčleněná do jednotlivých skupin podle výrobce software nebo autora resp. držitele autorských práv. Nerozhoduje přitom, zda se jedná o školení pro začínající uživatele nebo zkušené profesionály.

Zejména personalistům je určena možnost vyhledávat Dle pracovní pozice. Pro větší přehlednost jsou některé pozice sdruženy do jedné skupiny. Pokud Vaše pracovní zařazení v nabídce chybí, doporučujeme prohlédnout nabídku školení ve skupině kurzů Administrativní pracovník nebo můžete využít pole pro vyhledávání, které umožňuje prohlížet nabídku napříč kategoriemi.

Třetím způsobem prohlížení nabídky školení, je členění Dle zaměření software. Zde naleznete uspořádání jednotlivých softwarových produktů dle účelu jejich využití například Kancelářské balíčky, Business Intelligence, Produktivita nebo Virtualizace & cloud.

Součástí vzdělávání mohou být i analýzy znalostí a doporučení vhodných kurzů. Pokud si nevyberete z nabídky na webu, nevadí. Samozřejmě jsme schopni připravit vzdělávací aktivity podle individuálních požadavků a představ zákazníka. Stačí nám poslat svou představu na edu@autocont.cz.

Dokument
Nejsou dostupné žádné dokumenty
AutoCont stránky používají cookies. Pokračováním dále souhlasíte s použitím cookies.