O nás
MicrosoftPartnerLogo VueLogo ITQILogo

Školicí střediska AUTOCONT

Díky silné odborné základně a vysoké profesionalitě naší společnosti jsme schopni zajistit širokou škálu školení a konzultací pro ICT profesionály i pro běžné uživatele. Součástí vzdělávání mohou být i analýzy znalostí a doporučení vhodných kurzů. Jsme také zvyklí připravit vzdělávací aktivity podle individuálních požadavků a představ zákazníka.

V rámci programu Microsoft Partner Network jsme držiteli kompetence Silver Learning, což zaručuje, že naše specializované kurzy, které nesou označení MOC, jsou v souladu s metodikou školení navrženou přímo společností Microsoft.

V centrále naší společnosti funguje testovací centrum Pearson VUE. Můžete zde složit mezinárodní certifikační zkoušky všech významných hráčů na trhu, například společností Axelos (ITIL), Cisco, Citrix, IBM, Microsoft, Oracle, VMware a další.

Používáme vlastní propracovanou metodiku školení kancelářských aplikací, v níž se odráží více než dvacet let našeho působení na trhu. Školení doplňují stručná a výstižná skripta, kde jsou příklady propojeny s probíranou látkou. Vybrané kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstvem vnitra.

Úspěšně jsme realizovali řadu projektů financovaných prostřednictvím EFS, převážně z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Z poslední doby máme bohaté zkušenosti s pořádáním vzdělávacích aktivit v rámci programu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců (POVEZ).

Náš lektorský tým je sestaven ze zkušených a certifikovaných školitelů (min. praxe 5 let). V našich kurzech se setkáte s profesionálním a citlivým pedagogickým přístupem, trpělivostí a individuálním porozuměním ke každému účastníkovi školení.

Oblasti nabídky

AutoCont stránky používají cookies. Pokračováním dále souhlasíte s použitím cookies.